• Maileen Nuudi kaotas paarismängu poolfinaalis
    by Ants on mai 10, 2024 at 2:48 p.l.

Maileen Nuudi ja tema paariline Sandra Samir (Egiptus, 4) kaotasid Bastadi W35 turniiri poolfinaalis Rootsi paarile Linea Bajraliu/Bella Bergkvist Larsson 4:6, 4:6. Kui esimeses setis jäid Nuudi/Samir kahe murdega taha 1:4 ja ühe servigeimi tagasimurdmisest enam ei piisanud, siis rohkem võimalusi läks kaduma teises setis. Seisul 1:0 juhtisid Nuudi/Samir vastaste servil 40:0, aga rootslannad võitsid

• Maileen Nuudi jõudis paarismängus poolfinaali, teised eestlannad kaotasid napilt
    by Ants on mai 9, 2024 at 4:45 p.l.

Viis Eesti naistennisisti mängis täna pärastlõunal ja õhtul ITF-i turniiride veerandfinaalides, kuid edasi poolfinaali pääses neist ainult Maileen Nuudi Bastadi W35 turniiril. Tegelikult võitsid eestlannad viis setti kaheksast, aga seisul 1:1 mängitud tie-break’is jäid kõik alla. Nuudi ja Sandra Samir (Egiptus, 4) alistasid Vladlena Bokova (Ukraina) ja Iva Marinkovici (Rootsi) 6:3, 6:4. Mõlemad setid kulgesid

• Malõgina ja Varul langesid teises ringis välja
    by Ants on mai 9, 2024 at 11:03 e.l.

ITF-i turniiridel üksikmängus sel nädalal viimastena konkurentsi jäänud kaks Eesti naistennisisti langesid täna teises ringis välja. Elena Malõgina (7) kohtus Bastadi W35 turniiril uuesti Caijsa Wilda Hennemanniga (Rootsi, WTA 452.), kellele ta eelmisel pühapäeval oli Varbergi W15 turniiri finaalis kaotanud 0:6, 1:6. Täna jätkus nende duell samas vaimus esimese seti, aga teises suutis Malõgina mängu

• Maileen Nuudi sai paarismängu kindla võidu
    by Ants on mai 8, 2024 at 6:01 p.l.

Maileen Nuudi ja tema paariline Sandra Samir (Egiptus) said Bastadi W35 turniiri paarismängu avaringis kindla võidu. Neljandana asetatud Nuudi/Samir alistasid Rootsi paari Tilde Hessleryd/Rebecca Malmström 6:2, 6:2. Veerandfinaalis on ka Elena Malõgina koos Fanny Östlundiga (Rootsi), aga nemad ei olegi veel turniiri alustanud, sest olid avaringis esimese asetuse tõttu vabad. Teatamata on ka tulemus Antalyast,